Międzynarodowe Targi Turystyczne - Nadarzyn 2023

W listopadzie 2023 w podwarszawskim Nadarzynie mieliśmy przyjemność wziąć udział w Międzynarodowych Targach Turystycznych w hali PTAK EXPO. 

Przez 3 intensywne dni z radością opowiadaliśmy Wam o Sri Lance i Malediwach, ich florze i faunie, serdeczności lokalnych mieszkańców i nie tylko 🙂 Mogliście również spróbować prawdziwej lankijskiej herbaty oraz orzechów nerkowca oraz zobaczyć m.in. tradycyjne lankijskie maski.

W sobotę prowadziliśmy godzinne prelekcje na temat „Różnorodność Sri Lanki – Raj dla każdego”. Słuchacze mogli dowiedzieć się m.in. z czego słynie Wyspa Cejlonu, jakie religie na niej obowiązują, jakie zabytki wpisane na listę UNESCO można zwiedzić, gdzie spotkać słonie i lamparty, jakich dań warto spróbować i zobaczyć fragment tradycyjnego lankijskiego ślubu. Dziękujemy za Waszą obecność i pytania – to dzięki Waszemu zaangażowaniu mamy moc na kolejne wyzwania 🙂

Przez cały czas trwania targów cieszyliśmy się dużym zainteresowaniem za co wszystkim serdecznie dziękujemy! 🙂 Wasze zaufanie do nas i ciekawość świata tworzy The Cinnamon Tours. 

Do zobaczenia już wkrótce!

Lila & Buddhika