Każdego z naszych Gości traktujemy indywidualnie. Już przy pierwszej rozmowie dokładnie sprawdzamy, czy oczekujesz spokojnych wakacji na plaży, zwiedzania zabytków, a może szalonych doświadczeń, które na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Zadbamy o organizację każdej wycieczki od odbioru z lotniska, przez transfery, kierowców, samochody lub busy, rezerwację hoteli, rezerwacje i zakup biletów na dodatkowe atrakcje, wycieczki fakultatywne oraz wiele innych tematów – wszystko załatwimy za Ciebie!

lat doświadczenia na Sri Lance i Malediwach
0
słonie, które widzieli nasi goście
0
Zadowolonych gości
0
wspólnie przejechanych kilometrów
0

O Nas

Cinnamon Tours – czyli polsko-lankijskie połączenie pasjonatów podróży i pozytywnych wrażeń. Ponad 5 lat organizujemy wycieczki na Sri Lankę i Malediwy pokazując ich nieszablonowe oblicza i magię w całej okazałości. 
Chcemy, żeby Twój pobyt na Sri Lance określany był mianem „podróży życia”, dlatego nasza oferta jest dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań. To dla nas priorytet, aby Wyspa Cejlonu skradła choć kawałek Twojego serca, tak jak skradła nasze.

Chcemy, żebyście czuli się komfortowo i mogli w pełni cieszyć się urokiem Sri Lanki. Zdajemy sobie sprawę, że brak znajomości języka bywa niepotrzebnym stresorem, a przecież nie chcemy ich na wymarzonych wakacjach. Dlatego też, do każdej wycieczki istnieje możliwość wykupienia usługi polskiego opiekuna – tłumacza, który zadba o Was od momentu spotkania na lotnisku, przez wsparcie przez cały okres trwania wycieczki, aż do powrotu na ustalone lotnisko.
Koszt ustalany jest indywidualnie w zależności od oferty i miejsca wylotu.

Zależy nam także, żeby każdy miał możliwość dotarcia do nas, więc jeśli chcecie skorzystać z naszych usług, ale macie kłopoty z rezerwacją biletów lotniczych – wychodzimy Wam na przeciw!  Z przyjemnością pomożemy Wam w wyszukiwaniu pasujących lotów.