Tropical Dream

Oferta Tropical Dream to wymarzone wakacje zarówno dla dwojga, jak i małej grupy znajomych lub rodziny. Plan rozłożyliśmy tak, żebyście mieli czas na odpoczynek i odwiedzenie najważniejszych atrakcji na Sri Lance. Poniżej znajdziecie plan i ceny w zależności od ilości osób.

Dzień 1.

Odbiór z lotniska. Po długiej podróży dziś na spokojnie, pojedziemy jedynie zobaczyć Świątynię w Skale w Dambulla – świątynia składa się z 5-ciu jaskini, w których wewnątrz łącznie znajduje się ok. 150 statuetek Buddhy. Zabytek wpisany jest na listę UNESCO.
Nocleg w hotelu w Dambulla.

Dzień 2.

Dzisiaj wejdziemy na szczyt Pidurangala – z którego rozpościera się przepiękny widok na okolicę i na tzw. Lwią Skałę. Następnie czeka nas Village Tour – niezwykła wycieczka wozem zaprzężonym w woły, którym pojedziemy najpierw do rzeki, a następnie łódką na wysepkę położoną na środku jeziora. Mieszkają tam lokalni rolnicy, mający swoje pola, którzy pokażą jak od ziarenka ryżu zrobić pyszne roti (placki z kokosem) i kokosowy sambal (tradycyjna sałatka-pasta z kokosa, chilli, limonki i pomidora). Tego wszystkiego spróbujemy na miejscu w wiejskiej chacie. Poczęstunek obejmuje specjalną ziołową herbatę. Wracać z wyspy będziemy tuk tukiem.
Nocleg w Dambulla.

Dzień 3.

Rano ruszamy do Kandy. Na miejscu zobaczymy Tradycyjne Tańce – niesamowite widowisko pięknych tańców, strojów, typowych dla tego regionu. Następnie udamy się do jednej z najpiękniejszych Świątyni na Sri Lance – Świątyni Zęba. Znajduje się tam relikwia – buddyści wierzą, że jest to prawdziwy ząb Buddhy. Wspólnie weźmiemy udział w ceremonii jego czczenia.
Nocleg w Kandy.

Dzień 4.

Czas na podróż w stronę serca Wyspy. Po dojechaniu na miejsce do Nuwaraeliya, czeka nas podróż pociągiem przez plantacje herbaty po jednej z najbardziej malowniczych tras na świecie. Następnie wspólnie udamy się na degustacje lankijskich herbat, a później na spacer, podczas którego zobaczymy przepiękne wodospady.
Nocleg w hotelu w Ella.

Dzień 5.

Dzień zaczniemy od wejścia na Little Adam’s Peak – to niewielka góra, z której można zobaczyć najpiękniejsze wchody słońca i „rzucić okiem” na rozciągające się po horyzont plantacje herbaty. Po zejściu czas na zabytkowy wiadukt kamienny Nine Arch Bridge, nazywany również „mostem do nieba”. Następnie wyruszymy na południe.
Nocleg w Tissamaharama.

Dzień 6.

Gotowi na dzień pełen wrażeń i zwierząt w ich naturalnym środowisku? To jedziemy do Parku Narodowego Yala – drugiego największego Parku Narodowego na Sri Lance! Można tam zobaczyć lampartywargaczemałpy, a wśród drzew wypatrzeć liczne gatunki ptaków takich jak papugi, wspaniałe i kolorowe pawieorłyczaple czy pelikany. Po Safari pojedziemy do Weligama, w której odpoczniecie na jednej z najpiękniejszych plaż na całej Wyspie.
Nocleg w hotelu w Weligama.

Dzień 7.

Odpoczynek na plaży w Weligama. Idealny dzień na dodatkowe sporty wodne, snorkeling, lekcje surfingu, opalanie, relaks i wolny czas.
Nocleg w hotelu w Weligama.

Dzień 8.

Przejazd na lotnisko w Colombo.

Koszt:

2 osoby – 1425$
3 osoby – 2125$
4 osoby – 2550$
5 osób – 3275$

Jesteście większą grupą niż 5 osób? To nie problem! Oferta dostępna jest dla każdej liczby osób.

Cena obejmuje: koszty hoteli na trasie ze śniadaniem (3* i 4*), bilety wstępu do wymienionych w ofercie atrakcji, transport klimatyzowanym autem lub vanem, zakwaterowanie kierowcy, opłaty parkingowe oraz podatki. 

Cena nie obejmuje przelotów, ubezpieczenia, visy, dodatkowych posiłków, pamiątek itd.

*Zastrzegamy sobie prawo do niewielkich zmian lub przesunięć atrakcji ze względu na upodobania Gości, warunki atmosferyczne itp.

Zarezerwuj już dziś

Wypełnij formularz i zaplanuj swoje wakacje życia!