Wyjazd Astro & Joga

Czegoś takiego jeszcze nie było, a jest to plan jedynej w swoim rodzaju wycieczki łączącej zajęcia Jogi, zgłębiania wiedzy astrologicznej i podróżowania! Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd:
Astro & Yoga na Sri Lance i Malediwach 😍🇱🇰🌴

✈️ 22/10/2024 – 30/10/2024 – Sri Lanka
✈️ 30/10/2024 – 03/11/2024 – Malediwy

W trakcie wyjazdu będziesz mieć okazję, aby zanurzyć się w pięknie Sri Lanki podczas wspólnej praktyki jogi z Kony, która jest certyfikowaną nauczycielką z czteroletnim doświadczeniem. Poziom praktyki będzie dopasowany do grupy, także spokojnie, każdy się odnajdzie i joga będzie nieodłącznym (a z czasem ulubionym 😉) elementem Waszej codzienności  🙏🏻

Czego doświadczysz:

🧘‍♀️ sesji Vinyasa yoga prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli
🍃 Medytacji i praktyk oddechu dla wewnętrznego zrównoważenia
🌅 Wieczornych sesji Yoga Nidra i Restorative Yoga dla głębokiego relaksu
🌺dodatkowo jedne z zajęć poprowadzi lankijski jogin 🧘‍♂️ 

Niezależnie od poziomu zaawansowania, ten wyjazd zapewni Ci niezapomniany czas pełen spokoju i odkryć.

Jeśli chodzi o część Astro, to będzie prowadzona przez Julię, która od lat przekłada „język gwiazd” na „nasze” i pokazuje, jak astrologia może pomóc nam odnaleźć się w tej szalonej codzienności 😌💫
W pakiecie czekają Cię wykłady z astrokartografii oraz konsultacje z Julią 1:1 ✨🌟💫

Przywitamy Cię też wspólną ceremonią kakao ☕️

Jako wisienkę na tym magicznym torcie dorzucamy coś co na długo pozostanie w Twojej pamięci. Czy wiesz, że astrologia jest tak ważna na Sri Lance, że wszystkie święta ustalane są na podstawie tranzytów przez rządowych astrologów? O tym i wiele innych ciekawostek dowiesz się z 2-godzinnych wykładów prowadzonych przez lokalnego astrologa z wieloletnim doświadczeniem. Dodatkowo, zinterpretuje on Twój kosmogram według lankijskiej metody, a następnie omówi go z Tobą podczas 30-minutowej konsultacji ✨💫⭐️ 

Ale być na Wyspie Cejlonu i nie skorzystać z jej uroków to jak nie być tam wcale… 😉 w poniższym programie zobaczysz m.in. Plantacje herbaty sięgające po horyzont, safari ze słoniami żyjącymi na wolności, starożytne miasto Polonnaruwa (jedno z najlepiej zachowanych na Sri Lance), przejedziesz się pociągiem po jednej z najbardziej malowniczych tras na świecie, zwiedzisz świątynie buddyjskie i będziesz mógł (wedle buddyjskiego zwyczaju) złożyć intencje i swoje manifestacje 🙏🏻🪷✨ ale to nie koniec atrakcji… naszym zdaniem największa pamiątka jaką ze sobą zabieramy to przeżycia, wspomnienia i smaki… zadbaliśmy o to wszystko, więc również w planie mamy dla Ciebie lekcję gotowania lankijskich potraw (oczywiście z degustacją 🥘🍛). 

Na Malediwach za to czekają nas wspaniałe dni pełne odpoczynku, codziennej jogi i astro-rozmów. W wolnym czasie możecie skorzystać m.in. z safari z dzikimi delfinami, oglądania (lub dla bardziej odważnych nurkowania) z łagodnymi rekinami wąsatymi, wycieczki na sandbank lub picnic island, dziennego i nocnego snorkelingu, nurkowania do wraku statku, czy obserwowania rozgwieżdżonego nieba ze statku. ⭐️🏝️☀️🌊

Dzień 1.

Odbiór z lotniska. Po długiej podróży dziś na spokojnie czas na zaklimatyzowanie się.
Nocleg w hotelu Jetwing Sea (lub podobnym) w Negombo.

Dzień 2.

Poranna Joga z Kony. Po śniadaniu pojedziemy zobaczyć Świątynię w Skale w Dambulla – składa się z 5-ciu jaskini, wewnątrz których łącznie znajduje się ok. 150 statuetek Buddhy. Zabytek wpisany jest na listę UNESCO. Wieczorem czeka nas ceremonia kakao prowadzona przez Julię. 
Nocleg w hotelu Jetwing Lake (lub podobnym) w Dambulla.

Dzień 3.

Poranna Joga z Kony. Po śniadaniu ruszamy do starożytnego miasta Polonnaruwa. Jest to jedne z najlepiej zachowanych antycznych miast i druga stolica Sri Lanki. Po południu czeka nas przejazd na Safari Minneiya z wolno żyjącymi m.in. słoniami, pawiami, małpami i jeleniami.
Przejazd do hotelu Rivers Edge (lub podobnego) w Kandy. 

Dzień 4.

Poranna Joga z Kony. Po śniadaniu czekają Cię konsultacje astrologiczne z Julią. Po obiedzie udamy się do jednej z najpiękniejszych Świątyni na Sri Lance – Świątyni Zęba. Znajduje się tam relikwia – buddyści wierzą, że jest to prawdziwy ząb Buddy. Wspólnie weźmiemy udział w ceremonii jego czczenia. Na koniec dnia zobaczymy Tradycyjne Tańce – niesamowite widowisko pięknych tańców, strojów, typowych dla tego regionu.
Nocleg w Rivers Edge (lub podobnym) w Kandy.

Dzień 5.

Poranna Joga z lankijskim Joginem. Po śniadaniu czeka nas podróż pociągiem po jednej z najbardziej malowniczych tras na świecie. Następnie wspólnie udamy się na degustacje lankijskich herbat, a na koniec dnia, zobaczymy przepiękne rozciągające się po horyzont plantacje herbaty
Nocleg w hotelu MOI by DBI (lub podobnym) w Ella.

Dzień 6.

Poranna Joga z Kony. Po śniadaniu czas na wykłady Julii z Astrokartografii oraz konsultacje astrologiczne 1:1. Na obiad pojedziemy do wspaniałej restauracji z ogromną huśtawką z widokiem na plantacje herbaty (drogie Panie – warto zabrać ze sobą długie sukienki :)). Następnie pojedziemy na Most Dziewięciu Łuków zwany także Mostem do Nieba – zabytkowy wiadukt z czasów kolonialnych. Wieczorem czas na lekcję gotowania lankijskich potraw z degustacją na koniec. 

Nocleg w hotelu MOI by DBI (lub podobnym) w Ella.

Dzień 7.

Po wczesnym śniadaniu wyjazd do Colombo. Po południu czekają nas tam 30-minutowe konsultacje z lankijskim astrologiem – grupa 1.

Nocleg w hotelu Trillium Boutique Hotel (lub podobnym) w Colombo.

Dzień 8.

Po śniadaniu odbędą się wykłady astrologii lankijskiej prowadzone przez lokalnego astrologa z wieloletnim doświadczeniem. Po obiedzie grupa 2. będzie miała 30-minutowe konsultacje dotyczące interpretacji swojego kosmogramu według lankijskiej metody. Wieczorem czas na pożegnalną kolację.

Nocleg w hotelu Trillium Boutique Hotel (lub podobnym) w Colombo.

Dzień 9.

Poranny przejazd na lotnisko w Colombo. Lot na Malediwy. 

Transfer do hotelu na Wyspę o godzinie 16:00. 

Nocleg w hotelu EcoBoo na wyspie Thinadhoo.

Dzień 10-12.

Poranna Joga z Kony. Do lunchu czas wolny. Po lunchu Astro z Julią. 

Nocleg w hotelu EcoBoo na wyspie Thinadhoo.

Dzień 13.

Przejazd na lotnisko. 

Transfer speedboat z wyspy na lotnisko odbywa się TYLKO o godzinie 7:00 lub 13:00
WAŻNE: Prośba o rezerwację lotów co najmniej od 11:00 w górę, w przeciwnym razie noc z dnia 12. na 13. będzie musiała być w Male na własny koszt.

CENA OBEJMUJE:

Zakwaterowanie na Sri Lance w 3/4* hotelach (pokoje 2-osobowe) ze śniadaniami,
Zakwaterowanie na Malediwach się w 4* eko hotelu (pokoje 2-osobowe) z wyżywieniem FB,
Bus z AC i lokalnym przewodnikiem mówiącym w języku angielskim oraz polskim opiekunem,
Wejściówki do wszystkich wymienionych w programie atrakcji,
Zajęcia Jogi z Kony,
Zajęcia Jogi prowadzone przez lankijskiego jogina (1-1,5h),
Wykłady astrokartografii prowadzone przez Julię,
Konsultacje astrologiczne 1:1 z Julią,
Wykłady astrologiczne i 30-minutowa konsultacja Twojego Kosmogramu z lankijskim astrologiem,
Ceremonialne kakao,
Opłaty parkingowe i za autostrady,
Transfer motorówką w dwie strony: z lotniska w Male na lokalną wyspę do hotelu i z hotelu na lotnisko, 
Butelka wody mineralnej 1l na osobę dziennie

Cena nie obejmuje przelotów, ubezpieczenia, visy, dodatkowych posiłków, pamiątek itd.

*Zastrzegamy sobie prawo do niewielkich zmian lub przesunięć atrakcji ze względu na upodobania Gości, warunki atmosferyczne itp.

Cena wyjazdu na Sri Lankę:

1 osoba - 1490 USD*

Cena wyjazdu na Malediwy:

1 osoba - 1490 USD*

Wyjątkowa oferta!

Cena wyjazdu na Sri Lankę i Malediwy :

1 osoba - 2490 USD*

(skontaktuj się z nami i rozłóż płatność na dogodne dla siebie raty bez dodatkowych opłat)

* PROMOCJA: Zapisz się z kimś bliskim do końca czerwca i zgarnijcie po 100$ zniżki na wyjazd! 🙂

To kameralny wyjazd we wspaniałym gronie,
nie zwlekaj i zarezerwuj miejsce już dziś!


Jeśli masz jakieś pytania,
skontaktuj się z nami!